Móda

Teplé pančuchy ako elegantný vianočný darček

Dievčenské detské pančuchy s volánovými trakmi | Welcomebaby.sk

Pančuchy kvalitnej značky CÓNDOR sa vyznačujú dokonalou hebkosťou, no zároveň odolnosťou použitého materiálu, ktorý sa skladá z bavlny a nylonu. Doprajte svojim deťom luxus a eleganciu v podobe nádherných pančušiek, ktoré ich účinne ochránia pred chladom v zimných mesiacoch.

teple pancuchy s bocnym vzorom cóndor | Welcomebaby.sk

 

Pančuchy pre každú príležitosť

CÓNDOR pančuchy pre bábätká a dievčatávýnimočné módne kúsky, ktoré vynikajú svojou nadčasovosťou, dokonalým strihom a extra vysokou kvalitou. Preto, nech už sa s vaším dieťaťom chystáte na lekársku prehliadku, do školy či na fotenie, rozhodne by ste mali siahnuť po našich pančuškách, ktoré ohúria okolie v akejkoľvek spoločnosti.

Dievčenské detské pančuchy s volánovými trakmi | Welcomebaby.sk

Chráňte svoje dieťa!

Nami ponúkané detské pančušky neslúžia výhradne na tvorbu dokonalého imidžu, ale hlavne chránia zdravie tých najmenších. Keďže ide o vysokokvalitné pančuchy značky CÓNDOR, nemusíte sa ničoho obávať! Tieto pančuchy sú ako stvorené na ochranu voči chladu, čím dokonale a efektívne chránia vaše ratolesti pred nástrahami mrazov a s nimi spojeným výskytom respiračných ochorení či zápalov močových ciest.

Nepodceňujte zdravie vašich detí!

Pančuchy pre bábätká s volánovými trakmi | Welcomebaby.sk

Pančuchy s bočným vzorom

Nádherné pančuchy v rôznych farbách, ktoré vyniknú na každom dieťati bez ohľadu na vek či typ postavy. Vďaka maximálne hrejivej bavlne sú ideálne napríklad k sukni v kombinácii so saténovou mašľou vo vlasoch. Vďaka tomu si môže vaše dieťa užiť moderný štýl aj v chladných mesiacoch.

Pančuchy s bočným vzorom sú vhodné napríklad na detské fotenie či verejné vystúpenie z materskej či základnej školy.

Pančuchy pre bábätká s volánovými trakmi béžové | Welcomebaby.sk

Pančuchy s volánovými trakmi

Túto novinku si zamiluje každý, kto túži po dokonalých vianočných fotografiách. Volánové traky dodávajú každému modelu pančušiek na elegancii, čo určite každý z vás maximálne ocení.

Pančuchy s volánovými trakmi sú k dispozícii aj vo forme legín (bez zakončenia), avšak so zachovaním klasického strihu a materiálu pančúch.

Za foto ďakujeme: @freya_brya, @_tinnuska_ @sofiavrican