Novinky 2019

Tipy na kvalitné a trendy oblečenie

Tipy na kvalitné a trendy oblečenie | Welcome Baby

Jesenná móda pre najmenších

Jeseň už máme v plnom prúde. Rovnako, ako sa musia dospelí teplejšie obliekať, tak netreba zabúdať ani na vaše detské ratolesti.

Mnohí ľudia si predstavujú, že detská móda je zmenšená verzia oblečenia ženských a mužských odevov. Nie je to tak celkom pravda, pretože v prípade detského oblečenia výrobcovia oveľa viac dbajú na kvalitu materiálov, zdravotnú nezávadnosť, a dokonca sa berie do úvahy aj pohodlie dieťatka.

Čo sa týka tohtoročnej jesennej sezóny, tak v nasledujúcom článku sa dozviete, aká je aktuálna jesenná móda pre najmenších.

 

Aké farby dominujú pre detskú jesennú módu v roku 2019?

Typickými farbami jesene, či už v prípade módy pre dospelých, alebo módy pre deti, sú tmavšie a tlmenejšie odtiene. Samozrejme, aj takéto farby sa dajú využiť v kombinácii s veselšími farbami, ktoré sa spájajú skôr s letným obdobím.

V tomto roku prevládajú farby ako modrá, tyrkysová, oranžová, fuksia, červená, zelená a smaragdová a samozrejmosťou sú farby horčicovo-žltá a púdrovo-ružová. Všetky farby sa dajú perfektne kombinovať a vďaka tomu docielite, že žiadny detský outfit nebude fádny a pochmúrny ako býva počasie na jeseň.

Ideálny outfit pre chlapcov je napríklad set nohavíc a svetra v šedej a horčicovej farbe, ktorý je vhodný do škôlky alebo do školy.

 

Novinkou sú kvetinové vzory

Romantické kvetinové vzory sú zvyčajne charakteristické pre jar a začiatok leta, no v tomto roku prechádzajú i do jesenného šatníka. Podobne, ako odtiene letných farieb, ktoré sme spomínali vyššie.

Skvelou správou je, že po skončení jesene ich nemusíte odkladať, ale deti ich môžu nosiť celoročne. Spájajú v sebe praktickosť a univerzálnosť zároveň. Vaše dieťa tak bude mať nielen módny kúsok, ale i vaša peňaženka ušetrí nejaké to euro.

Ideálna na túto jeseň je napríklad obojstranná kvietková bundička, ktorá je z jednej strany kvietkovaná a z druhej strany ružová.

 

Trblietavé prvky na oblečení

Trblietavé prvky na oblečení sú nadčasovou klasikou pre jesenné, ale zároveň i zimné obdobie. Dôvod je celkom jednoduchý. Po jeseni prichádza zimné a zároveň sviatočné obdobie, pre ktoré sú trblietky charakteristickými.

Okrem samotných trblietavých prvkov na detskom oblečení sú neustále v trende aj bodky a pruhy. U chlapcov by nemal v šatníku chýbať pruhovaný sveter a u malých princezien bodkované tričko.

 

Rifľová alebo kožená bunda je klasika

V každom detskom šatníku by nemala chýbať rifľová alebo kožená bunda. Je to stará dobrá klasika, ktorou v žiadnom prípade nič nepokazíte. Rifľovina môže byť klasickej svetlej modrej farby, ale nič nepokazíte ani šedou či čiernou. 

Kožená detská bunda môže byť pestrejšia a nielen čierna. Ideálne sú farby ako horčicovo-žltá, bordová či olivová (khaki). Ak by ste však siahli po čiernej farbe, odporúčame napríklad prechodnú bundu s volánikom na rukávoch.

Čo sa týka rifľových nohavíc, tzv. jeansov, tie v sebe skrývajú nielen klasiku, ale i pohodlie zároveň. Skutočnosťou je, že rifle sú neustále v trende, takže nimi v detskom šatníku naozaj nič nepokazíte. Siahnuť môžete napríklad po rifliach s kvetmi Mayoral, ktoré v sebe kombinujú klasiku v podobe rifľoviny a najnovší trend v podobe kvetín.

 

Oblečené ako z katalógu

Šaty robia človeka – tak táto veta je skutočne pravdivá, či už sa týka dospelých, alebo i tých najmenších. Mnoho módnych mamičiek túži po tom, aby ich detičky vyzerali ako z katalógu. Vyberte si preto oblečenie, ktoré zaujme nielen deti, ale aj Vás a Vaše okolie!