Móda

Detská móda, detský odev, detské oblečenie

Detské oblečenie, detská móda, detský odev | Welcomebaby.sk

Každý hľadáme to isté… Kvalitné, pohodlné a štýlové oblečenie pre deti, na ktoré neprestávate myslieť, ktoré musíte mať. Život, štýl a dizajn, ktorý si obľúbite.

Myšlienka založiť WelcomeBaby.sk vznikla po tom, ako som sa stala v r. 2017 mamičkou. Pre svoju malú som hľadala pekné detské oblečenie. Nehľadala som typický béžový kabátik na gombíky. Hľadala som nadčasové a kvalitné kúsky. Také oblečenie, ktoré by som si sama obliekla, a ktoré pekne „sedí“.

A viete, ktorá značka splnila moje očakávania? Španielska značka Mayoral. Preto som sa rozhodla dopriať mamičkám, ktorým sa tiež táto značka páči, to najlepšie z ich aktuálnej, ale aj predošlej ponuky.

Španielska značka dvakrát do roka prináša novú kolekciu oblečenia, a to jar/leto a jeseň/zima. Cenovo dostupné, zaujímavé potlače a pestrá paleta farieb používaných materiálov… A také je oblečenie značky Mayoral, ktoré ponúkam na WelcomeBaby.sk.

Materiály, z ktorých sa oblečenie vyrába, sa výborne udržiavajú a sú príjemné na dotyk. Mayoral používa pre výrobu svojej kolekcie len tie najkvalitnejšie a zdravotne nezávadné materiály. Väčšina produktov značky Mayoral je vyrobená z bavlny. Španielska značka sleduje trendy pre dospelých a realizuje ich spôsobom, ktorý je vhodný pre deti. Detské oblečenie, ktoré svojím výzorom vyjadruje akýsi španielsky spôsob života. Španielsky výrobca je známy tým, že kombinuje elegantný dizajn s materiálmi, ktoré zahŕňajú akékoľvek dobrodružstvo. Pretože deti majú rady veľa zábavy, sú to napríklad hravé topy s mnohými detailami, ktoré sa rýchlo stávajú skutočným lákadlom.

Aj deti chcú mať vlastný štýl!

Takže, ak potrebujete trochu módnej inšpirácie, kombinácie vecí Mayoral sú neprehliadnuteľné.

V mojom online obchode WelcomeBaby.sk ponúkam skvelú a čarovnú detskú módu pre chlapcov aj dievčatá. Láska k detailom vás presvedčí, objednať si na WelcomeBaby.sk a ušetrite si tak nudné vyhľadávanie v rôznych kamenných obchodoch, ktoré sú momentálne kvôli koronavírusu zatvorené.

V ďalšom blogu sa budem venovať skvelej funkčnej fínskej značke Reima.

S láskou

Romana