Móda

Jeden svet, jeden oceán – fínska značka funkčného oblečenia Reima

Funkcne oblecenie Reima | Welcomebaby.sk

Reima je vedúca fínska značka založená v roku 1944 ako čisto detský výrobca funkčného oblečenia do každého počasia. Zameriava sa na deti vo veku 0-12 rokov. Misiou tejto značky je šíriť detskú radosť z pohybu a chrániť prirodzené práva detí na learniny by doing. Reima ponúka oblečenie a obuv, ktoré odoláva času a je ľahko recyklovateľné. Reima predáva svoje oblečenie celosvetovo v cca. 37 krajinách a vďaka fínskemu Baby Boxu až v 70 zemiach sveta. Medzi zásadné princípy produktov Reima patrí funkčnosť, bezpečnosť, inovácia a svieži fínsky dizajn.

Jeden svet, jeden oceán

Nová kolekcia Reima sa inšpirovala priateľstvom a morom. Dva nekonečné pojmy, ktoré nás k sebe privádzajú, dve veci, o ktoré sa treba starať dlho potom, i keď sa žiarivé leto skončí. Priateľstvo búra hranice i jazykové bariéry presne tak ako oceány.

Do letných vzorov roku 2020 Reima primiešala šťavu zdravého letného ovocia.

Ďalšími tematickými motívmi sú mapy a vlajky, ktoré odrážajú svety navigácie a cestovania. Dizajnéri Reima obohatili klasické studené farby paletou teplých korenistých farieb.

Všestranná od jari do leta

Oblečenie značky Reima dokážete prispôsobiť viacero ročným obdobiam. Praktickým príkladom tohto modelu sú bundy Reima s odnímateľnou podšívkou 2v1 a 3v1. Rodičia ju tak môžu zmeniť alebo doplniť pomocou ďalších vrstiev a vytvoriť tak skvelú kombináciu odevu pre všetky ročné obdobia. Vrchné oblečenie Reima vďaka svojej špeciálnej úprave odpudzuje vodu a nečistoty, a preto sa stáva bezpečnou voľbou pre deti i životné prostredie.

Bzučí hmyz naokolo?

Žiadnu paniku! Toto leto už nebudete vystavení bodnutiu hmyzom vďaka kolekcii Reima Anti-Bite, ktorá ponúka bundy, nohavice, svetre, ponožky a klobúky. Bezpečná úprava v oblečení Anti-Bite Reima odpudzuje všetky druhy hmyzu ako sú komáre, kliešte, muchy, osy či dokonca vši. Odpudivý efekt „Si Repel Mosquito“ vydrží viac než 100 praní. Táto kolekcia je vyrobená zo 100%- nej organickej bavlny, vďaka ktorej je spolu s biologicky odbúrateľnou úpravou skutočne zelenou voľbou. Materiál je priedušný, rýchlo schne a pohlcuje pot. Vlákno má prirodzenú UV ochranu s faktorom 50+.

Kroky ľahké ako obláčik

Všetky nové topánky kolekcie Reima SS20 majú jedného spoločného menovateľa: ľahkosť. Topánky s textilnou vrchnou vrstvou sú vytvorené tak, aby sa pohodlne nosili i bez ponožiek. Mnohé z nich sa dajú prať v práčke.

Novinka „Adapt“ je perfektným celoročným obutím pre veľkých fanúšikov minimalizmu KonMari. V pohodlných topánkach prežijete nielen leto plné zábavy (od kúpania až po návštevu zábavného parku), ale užijete si aj prechádzky ulicami mesta.

Oblečenie značky Reima je každodenne testované tými najtvrdšími testermi: deťmi samotnými.